- 07:00
- "Шоуто на Блондинките" с Елена...
- 10:00
- Шоуто на Тео
- 14:00
- "Абсолютно Fresh!" с DIA
- 18:00
- "Power Request по Fresh!" с Рая
- 20:00
- Хитовете днес
- 00:00
- Хитовете днес
- 07:00
- "Шоуто на Блондинките" с Елена...
- 10:00
- Шоуто на Тео
Търси в сайта...
Rihanna показа своя дизайнерска колекция в Лондон

Rihanna представи колекция, отразяваща стила й, създадена в сътрудничество с веригата за конфекция River Island, в рамките на Лондонската седмица на модата.
"Искам да бъда дизайнер на собствена линия дрехи. Семейната модна фирма River Island е перфектният партньор за мен. Намирам Лондон за наистина вдъхновяващ. Надявам се заедно да сътворим нещо наистина специално", сподели Rihanna по-рано на официалната си интернет страница. От своя страна от River Island подчертаха, че са почитатели на стила и музиката на певицата и се чувстват поласкани от предложението.
Въпреки, че от мнозина събитието се приема като дизайнерски дебют, съботното дефиле не е първата изява на певицата като дизайнер. По-рано излезе друга модна рожба на Rihanna в сътрудничество с италианската модна къща Armani. Преди това барбадоската красавица беше рекламно лице на марката.