- 07:00
- "Шоуто на Блондинките" с Елена...
- 10:00
- Шоуто на Тео
- 14:00
- "Абсолютно Fresh!" с DIA
- 18:00
- "Power Request по Fresh!" с Рая
- 20:00
- Хитовете днес
- 00:00
- Хитовете днес
- 07:00
- "Шоуто на Блондинките" с Елена...
- 10:00
- Шоуто на Тео
Търси в сайта...
Маги Джанаварова на живо в студиото на Радио Fresh! в четвъртък

В четвъртък, 7август, Маги Джанаварова ще представи новия си проект "1 минута" в ефира на Радио Fresh! от 17:30ч.
Маги Джанаварова е победителка в третия сезон на "Мюзик Айдъл“. Първият ѝ сингъл се казва "Трябва да знам” и излиза през август 2009. През декември същата година Маги записва дует с Миро под името "Светът е мой". Два дни след премиерата му е избрана за Жена на годината в категория "Музика" на сп. "Grazia". В края на същата година излиза и първият ѝ самостоятелен албум - Първа стъпка.
Актуалният й проект е "1 минута“ в колаборация с Бобо, като двамата са автори и на текста. Музиката е на Васил Иванов-Dexter. Парчето има и зашеметяващо видео с режисьор Виктор Антонов-Rikk и оператор Томислав Михайлов-Чочо.
Освен успехите си в музикалната кариера, Маги Джанаварова вдъхнови и модна колекция. Дизайнерката (и участник в "Къртицата“) Миглена Каканашева направи дрехите за клипа на "1 минута“, като всеки един от моделите е от модната линия, наречена "Маги Джанаварова“.
Още от участието си в "Мюзик Айдъл“ Маги е със своя приятел, Ивайло, който се занимава с маркетинг. Изпълнителката ще бъде и ко-водещ в "Звездно лято" в "Шоуто на блондинките" по Радио fresh! през последната седмица на август.