В момента Хитовете днес
Слушай онлайн:

Марк Зукърбърг забогатя до номер 3 в света от версията на Tik Tok

07.08.2020 10:06
Шоубизнес

Основателят на Facebook Марк Зукърбърг увеличи личното си богатство до 100 милиарда долара след стартирането на новото видеоприложение в Instagram, което бе представено като алтернатива на китайското Tik Tok. 

Приложението се казва Instagram Reels. 

Само за два дни акциите на Facebook нараснаха с над 6%, което изстреля Зукърбърг в тройката на най-богатите инвеститори в света. 

Instagram Reels e нов начин за създаване и откриване на кратки и забавни видеоклипове в Instagram. Записвайте и редактирайте 15-секундни видеоклипове с много видео и аудио, ефекти и нови инструменти за творчество.  

Сега всеки в Instagram ще има възможността да стане кино творец и да достигне до нова публика на глобалната сцена, казват създателите на новия инструмент, който цели да задуши противоречивия си китайски конкурент Tik Tok. 

Тагове: facebook instagram