В момента Хитовете днес
Слушай онлайн:

Кралска особа е новото рекламно лице на Gucci

28.05.2014 13:19
Мода
Модната марка съобщи, че ще пусне козметична линия през септември, а лице на рекламната кампания ще бъде Шарлот Казираги, пише fashion.bg.
 
Продуктите от линията, предназначенa за поддържане на очите, лицето, устните и ноктите, както и четки и подготвителни продукти, ще се появят на снимките от рекламната кампания. Тя ще бъде заснета от Мерт Алас и Маркус Пигот, а нейно лице ще бъде Шарлот Казираги.
 
"Шарлот беше естествен избор, тъй като тя е въплъщение на култовата жена Gucci. Освен удивителната си красота, тя е изискана и успешна, прекрасен посланик на Gucci", заяви творческият директор на модната марка Фрида Джанини.
 
Родената в Монако кралска особа споделя страстта на Джанини – ездата. През 2010 моделиерката дори създаде ексклузивна линия облекла за конни състезания. Дъщерята на принцеса Каролина Монакска участва преди време в рекламната кампания Forever Now на Gucci.
 
Снимките на Мерт Алас и Маркус Пигот ще бъдат придружени с филм, режисиран от Фабиен Барон.
Тагове: fashion