Изпълнителката подготвя нова песен пет години след издаването на последния си албум "30", съобщава вестник The Sun.
След като приключи своята серия от концерти в Лас Вегас през ноември 2024 г., певицата се оттегли от музикалната сцена и в момента се подготвя да направи своя актьорски дебют във филма "Cry To Heaven" на модния дизайнер Том Форд, заедно с Арън Тейлър-Джонсън и Никълъс Холт.
Изданието съобщава, че източници, близки до изпълнителката споделят, че тя работи върху нов сингъл, който ще бъде включен в саундтрака.
Филмът ще бъде адаптация на романа на Ан Райс от 1982 г., като действието се развива в италианската оперна среда от 18-ти век и разказва историята на двама мъже певци, които са били кастрирани като деца, за да запазят високите си гласове.
След последното си изпълнение в Лас Вегас певицата реши да си взема голяма творческа почивка. Ттогава тя каза:
"Просто не знам кога ще изляза отново на сцена. Време е да продължа напред. Време е за следващата глава и следващия етап от живота ми".




