Търси в сайта...

Спечели страхотни награди в играта на Неопак и Радио Fresh!

Фирма Неопак е основана през 1989 година от група инженери. Специализирани сме в производството на детски плодови сокове с търговска марка “MIKI” и на негазирани изотонични и енергийни напитки с търговска марка “ISOSPORT”. 
 
Непрeкъснато се стремим да задоволим нарастващите изисквания на пазара както по отношение на качеството, така и във връзка с подобряване функционалността на опаковките. Благодарение на дългосрочната ни политика спрямо нашите партньори, високото качество и конкурентните цени на продуктите ни, компанията днес е на едно от водещите места в своя бранш.
 
Сега слушателите на Радио Fresh! имат възможност да печелят награди от Неопак! Всеки желаещ да участва в тематичната игра трябва да влезе във Фейсбук страницата на радиото и да отговори вярно на въпроса на Неопак, за да се включи в жребия за 5 броя седмични награди по избор - стек с 24 бр. “ISOSPORT” energy drink или кашон с 27 бр. нектар “MIKI”. 
 
За още страхотни награди, не пропускайте да се включите и в играта на Неопак, която се провежда в сайта на фирмата neopak.eu.
 
Официални правила за участие и срок на промоцията: 19.07-15.08.2021 г.
 
Списък на спечелилите от Етап 1:
Седмица 1 (18-22.01)
Димитър Тодоров
Niya Mihaylova
Върбан Върбанов
Анка Нели Пеева
Vaska Paunova 
Fatih Azaklı 
Василина Цоневска
Elvan Emin Emin
Атанаска Данчо
Dimitrin Prodanov
 
Седмица 2 (25-29.01)
Сияна Колева
Пепа Карагенкова
Petar Milev
Стефка Христова Манъкова
Живко Божов
Цветан Генов
Rosen Milkov Kanchev
Евелина Таинова
Мариана Николаева
Аги Ананиева
 
Седмица 3 (01-05.02)
Krasimira Petrova
Iskra Guteva
Bistra Alex Gani Alexandrovi 
Svetlana Dimitrova
Rumen Petrov
Rumi Dimitrova
Anton Dimitrov
Izabel Stomanqrska 
Костадин Пеков
Илиян Тонев
 
Седмица 4 (08-12.02)
Вероника Иванова 
Raya Lambeva 
Николина Господинова 
Катя Тодорова 
Владимир Тачкин 
Ивелина Карамаркова 
Emilia Nedelcheva 
Яница Дичева 
Мария Кънчева 
Магдалена Стоянова 
 
Списък на спечелилите от Етап 2:
Седмица 1 (18-24.03)
Виолета Сандова
Bobi Gergovski
Венета Джурова
Natasha Bulyakova
Jordan Stamenov
 
Седмица 2 (26-31.03)
Донка Петкова 
Maria Duleva-Kiryakova 
Petar Petrov 
Kosta Ivanov 
Жасмина Бошнакова 
 
Седмица 3 (02-07.04)
Dilqna Mihailova 
Rajna Peeva
Mihail Stoyanov 
Alex Konstantinova
Nevena Lumparova
 
Седмица 4 (09-14.04)
Miglena Yanakieva
Виктория Чакърова 
Щиляна Разложкова
Валентин Марков Марков
Bogdan Dryanovski
 
Списък на спечелилите от Етап 3:
Седмица 1 (17-21.05)
Dora Gradishka
Kristina Svilenova
Илка Дерменджиева
Пламен Велков
Zlatina Krasteva
 
Седмица 2 (24-28.05)
Людмила Гьошева
Антоан Л.
Теодора Герганова
Antonia Nikolaeva 
Lili Chakarova
 
Седмица 3 (31.05-04.06)
Мануела Енчева
Ivo Miladinov
Violeta Mateva
Radoslava Kukova
Рая-Драгомир Борисови

Седмица 4 (07-11.06)
Elisaveta Popgeorgieva 
Анастасия Ленин Стойнова 
Boyan Stoyanov 
Цветан Павлов 
Plamen Nizorkov 
 
Списък на спечелилите от Етап 4:
Седмица 1 (19-23.07)
Боби Боянов
Тони Янчева
Марияна Благова-Бирова
Radost Licheva
Tsvetan Karashki

Свързани новини

Разтопи Ледените Блондинки и спечели!

19.07.2021

Спечели в играта на МТ: "Стигаме далече"

05.07.2021

Спечели страхотни награди от eBay!

22.06.2021

Спечели със свежите Супергерои!

14.06.2021

Спечели луксозен комплект Macadamia!

14.06.2021


flash